PROJE TASARIMI

Peyzaj proje ve tasarım hizmetimiz, konusunda uzman ve deneyim sahibi personelimizin müşteri taleplerini dinlemesi ve çalışmanın yapılacağı alanın keşfi ile başlamaktadır. Çalışmanın yapılacağı alanın toprak yapısı, iklimsel özellikleri, konumu, müşteri talepleri, kullanım amacı ve altyapısı gibi veriler incelendikten sonra proje tasarımına başlanmaktadır.

Keşif sayesinde elde ettiğimiz bilgiler ve müşterilerimizden aldığımız istekler doğrultusunda, çevre şartlarını da göz önünde bulundurarak 2D AutoCAD ön proje çalışmalarını 3DMAX görselleri ile destekleyerek proje sunumunu gerçekleştirmekteyiz.

Proje tasarımı yapısal peyzaj ve tasarımsal peyzaj olarak iki gruba ayrılmaktadır. Yapısal peyzaj ögeleri çalışma alanına yerleştirildikten sonra çevre şartlarına uygun olan bitkilerin yerleştirmeleri yapılmaktadır.

Peyzaj tasarımlarımızın alışılagelmiş tasarımlar olmamasına önem gösterdiğimiz için mekanların karakterlerine göre özgün projeler hazırlamaktayız. Bereket İnşaat olarak peyzaj sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip etmekte ve bu yenilikleri projelerimizde uygulamaktayız. Projelerimizi hazırlarken çevre ile uyum içerisinde, estetik açıdan göze hoş gelen, kullanım amacına uygun, müşteri isteklerine cevap verebilen kaliteli projeler hazırlamayı amaçlamaktayız.

Bereket İnşaat, konularında uzman olan teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar farklı büyüklüklerdeki projelerde peyzaj tasarımı, peyzaj uygulama hizmetleri ve uygulama sonra bakım-onarım hizmetleri sunmaktadır.

Fotoğraf galerisi